Para Tekvandoculara Sürpriz Ziyaret

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Tokyo2020'ye hazırlanan Para Tekvando Milli Takımı’nı ziyaret etti.

Paylaş

Para Tekvandoculara Sürpriz Ziyaret

Paylaş

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, milli takım teknik heyeti ve sporcularla bir araya geldi. Sporcularla buluşmayı önemsediğini söyleyen Kasapoğlu, bu süreçte bir arada olmanın kendisine heyecan verdiğini ifade etti.

Para Tekvando Milli Takımı'nın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına rağmen performansını geliştirme gayretinde olduğunu belirten Bakan Kasapoğlu, “Heyecan ve gayretlerinden dolayı her birini tebrik ediyorum. Tüm imkanları sizler için seferber ediyoruz. Her zaman yanınızdayız” diye konuştu.

Ülke olarak spordaki yürüyüşün önemli zihniyet devrimini gerçekleştirdiğini vurgulayan Bakan Kasapoğlu, “Öncü başarılar her branşta var. 2019 yılı başarılarla geçti. İnanıyoruz ki önümüzdeki süreçte gerek uluslararası müsabakalar gerekse 2021'de gerçekleşecek olimpiyat ve Paralimpik Oyunları'nda inşallah güçlü şekilde ülkemizin damga vuracağı bir dönemi yaşayacağız” dedi.

Salgın sürecini fırsata çeviren sporcular, hocalar, teknik ekip ve yöneticileri tebrik eden Bakan Kasapoğlu, “Bugün Para Tekvando Milli Takımımızla beraberiz. İnşallah sadece birkaç branşta değil, pek çok branşta sizlerle olan yürüyüşümüz ve zaferlerimiz daim olacak” ifadelerini kullandı.